Inspiracje

Biurko narożne w pokoju dziecka – zobacz praktyczne modele

Nowoczesne biurko narożne stanowi wygodną bazę do odrabiania lekcji. Dobrze dopasowany do potrzeb dziecka model, świetnie sprawdzi się także podczas realizacji pasji i różnorodnych hobby. Oferując aż dwa przestronne blaty, organizuje strefy. Oddzielenie części służącej do nauki, od tej, którą dziecko wykorzystuje do zabawy, ułatwia utrzymanie porządku. Każda rzecz znajduje tutaj swoje miejsce, a młody człowiek kształtuje w sobie poczucie estetyki.

Zobacz przegląd najbardziej rozchwytywanych modeli i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twoim domu!

Duże biurko narożne dla ucznia i studenta

Najnowszej generacji biurka narożne to zasobna seria wysoce funkcjonalnych modeli. Warianty łączące aż dwa długie blaty cieszą się popularnością szczególnie wśród młodzieży. Często goszczą również w biurach — także tych aranżowanych na potrzeby home office. Zwiększona długość blatu i możliwość ustawienia go pod kątem kapitalnie sprawdza się na co dzień. Podwyższa wygodę podczas pracy, usprawnia też proces nauki.

Wędrówkę od komputera do zeszytów wspiera też wariant z rozsuwanym blatem. Ten z kolei model umożliwia dopasowanie rozstawu obu płyt do preferencji korzystającej z mebla osoby. Wolisz jeden bardzo długi blat pod ścianą? Nie ma problemu! A może jednak szeroki kąt sprawdzi się lepiej? Wystarczy chwila, by dopasować ustawienie do zmieniających się preferencji.

Poniżej znajdziesz listę najczęściej wymienianych atutów biurek narożnych:

  • aż dwa długie blaty robocze;
  • zwiększona liczba szuflad i szafek;
  • zbliżona do standardowych modeli cena;
  • szeroki wybór wariantów z szybką dostawą.

biurko-narozne-onosi1.jpg

Jak potwierdzają użytkownicy, duże biurko narożne jest meblem, który rewolucjonizuje strefę nauki. Wspiera organizację materiału, ułatwia też korzystanie z wielu źródeł wiedzy na raz. Przestronny blat pomieści komputer, rozłożone książki i zeszyty. Miejsca wystarczy również na notatnik i kolorowe długopisy.

Aranżujemy mały kącik do nauki

Ciasny, wąski, nieustawny. A jaki jest pokój twojego dziecka? Nawet jeśli samo pomieszczenie jest przestronne, to pod naporem ogromu rzeczy nastolatka trudno znaleźć tam choćby skrawek wolnego miejsca. Chcąc wygospodarować kąt do nauki, zmuszeni jesteśmy sięgnąć po najbardziej kreatywne rozwiązania. Najliczniej prezentowane jest małe biurko narożne bez szafek i bez dodatkowych szuflad. Skromne, ale wystarcza zarówno do odrabiania lekcji, jak i spędzaniu wolnego czasu w wirtualnym świecie gier.

Ekstra dodatki, które uatrakcyjnią strefę nauki

Designerskie dodatki uatrakcyjniają aranżację przestrzeni urządzanej dla ucznia. Korzysta z nich nowoczesny styl wnętrza, co szczególnie cieszy mieszkającego w pokoju nastolatka. Seria najciekawszych, a przy tym najbardziej rozchwytywanych dodatków do biurek narożnych obejmuje m.in. oświetlenie.

Ten modny detal rozświetla mebel, co więcej wyróżnia go spośród innych elementów wyposażenia. Podkreślone białą lub kolorową taśmą LED biurko prezentuje się wyjątkowo efektownie. W praktyce emitowane przez nie światło stanowi dodatkową korzyść we wnętrzu. Zastanawiasz się dlaczego? Jest to kolejne źródło światła, które wpływa na poziom jasności blatu roboczego.

nowoczesne-biurko-deborah.jpg

Kolejnym z serii praktycznych dodatków jest nadstawka. Dołączona w komplecie świetnie integruje się z biurkiem. Tworząc z nim spójną całość, zwiększa funkcjonalność pokoju ucznia. Standardowa nadstawka oferuje zwyczajowo kilka otwartych półek. Można je wykorzystać jako schowek na przybory, zeszyty i podręczniki. Pięknie zaprezentują się tu również dekoracje i małe doniczki z kolorowymi kwiatami.

Praktycznym wariantem jest także biurko narożne z regałem lub małą komodą. Zwiększona powierzchnia przechowywania tworzy bazę do gromadzenia różnorodnych przedmiotów. Poza książkami miejsce dla siebie znajdą tu materiały plastyczne, lubiane przez młodzież gadżety i drobna elektronika.

biurko-narozne-z-regalem-hatteria.jpg

Gdzie zamówić tanie biuro narożne do pracy i nauki?

Poszukiwania nowego biurka narożnego rozpocznijmy od sklepów online. Wiodące eshopy oferują szeroki wybór nowoczesnych modeli do pracy i nauki. Jednym z polecanych źródeł jest Mirjan24.pl – internetowy sklep meblowy z szybką i darmową dostawą. Znajdziesz tam m.in. prezentowane na zdjęciach modele.

 

Artykuł sponsorowany

Możesz również polubić…

0 komentarzy

  1. aneczka :

    Takie biurko może zaoszczędzić nawet miejsce

  2. Ja takie zamontowałem i jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *